Samorząd Uczniowski

Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego III LO w sprawie wyborów na przewodniczącego

W dniu 25 marca 2018 roku odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. O to zaszczytne stanowisko ubiegały się dwie kandydatki: Martyna Krześniak kl. IIC oraz Julia Radosz kl. IIB.

Zgodnie z przeprowadzonymi wyborami ogłasza się, że:
1. Uprawnionych do głosowania było 336 uczniów.
2. W głosowaniu udział wzięło 161 uczniów, co stanowi 47,91% uprawnionych do głosowania.
3. Oddano 161 głosów ważnych i 0 głosów nieważnych.

Za kandydaturą pani Martyny Krześniak opowiedziało się 39 uczniów, co stanowi 24,22 % głosujących.

Za kandydaturą pani Julii Radosz opowiedziało się 122 uczniów, co stanowi 75,77 % głosujących.

Mamy zaszczyt ogłosić, iż nowym przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego III LO została pani Julia Radosz z klasy IIB.

Samorząd Uczniowski

Osoba Funkcja
Julia Radosz przewodniczący
Michalina Dajnowiec zastępca przewodniczącego
Izabela Dobrzeniecka skarbnik
Martyna Krześniak sekretarz
Kuba Rajchert , Emilia Sokół członkowie

Reprezentanci klasy IA
Gospodarz: Waldemar Wydymus
Zastępca: Julia Kazimierczuk
Skarbnik: Pola Zarzycka

Reprezentanci klasy IB
Gospodarz: Alicja Gołąbek
Zastępca: Kacper Więczkowski
Skarbnik: Patrycja Korzeniewska
Reprezentanci klasy IC
Gospodarz: Paulina Mastalerek
Zastępca: Julia Wicha
Skarbnik: Izabela Kazaniecka
Reprezentanci klasy ID
Gospodarz: Zofia Wojciechowska
Zastępca: Edyta Kumusińska
Skarbnik: Kuba Tomaszewski
Reprezentanci klasy IIA
Gospodarz: Justyna Rodziewicz
Zastępca: Weronika Marcinkowska 
Skarbnik: Jakub Zacharski

Reprezentanci klasy IIB
Gospodarz: Emilia Sokół
Zastępca: Joanna Antochów
Skarbnik: Dawid Barski
Reprezentanci klasy IIC
Gospodarz: Natalia Kowalewska
Zastępca: Martyna Krześniak
Skarbnik: Justyna Sokołowska
Reprezentanci klasy IID
Gospodarz: Izabela Dobrzeniecka
Zastępca: Katarzyna Truszczyńska
Skarbnik: Julia Zych

Reprezentanci klasy IIE
Gospodarz: Mateusz Urban
Zastępca: Alicja Markowska
Skarbnik: Oliwia Cisak

Reprezentanci klasy IIIA
Gospodarz: Julia Borejko
Zastępca: Michalina Dajnowiec
Skarbnik: Angelika Murzyn

Reprezentanci klasy IIIB
Gospodarz: Julia Mikiciuk
Zastępca: Mateusz Szczechla
Skarbnik: Klaudia Ancewicz
Reprezentanci klasy IIIC
Gospodarz: Damian Dmytrasz
Zastępca: Jakub Rajchert
Skarbnik: Zofia Czaplińska
Reprezentanci klasy IIID
Gospodarz: Kacper Małachowicz
Zastępca: Karolina Płochocka
Skarbnik: Agata Nęcka

Reprezentanci klasy IIIE
Gospodarz: Piotr Pesta
Zastępca: Julia Szwedo
Skarbnik: Kinga Kamieńska

Polub nas na Facebooku