Aktualności

W listopadzie b.r. zostały rozstrzygnięte dwa wewnątrzszkolne konkursy biblioteczne: „Jesienne zaczytanie” i „Pierwsze wiersze”.

Najciekawsze prace fotograficzne, zdaniem jury, wykonała uczennica klasy 2D, Izabela Dobrzeniecka. Na wyróżnienie w tej samej kategorii zasłużyła też Kamila Kuczmarska z klasy 2B.

W konkursie literackim zwyciężył natomiast uczeń klasy 3D, Adam Sikora. Na drugim miejscu uplasowały się ex aequo dwie uczennice: Justyna Rodziewicz z klasy 2A i Agata Nęcka z klasy 3D. Miejsce trzecie zajął uczeń klasy 3D, Łukasz Kałamarski.

Nagrodzone zdjęcia można podziwiać na wystawce zorganizowanej w przestrzeni szkolnej galerii prac uczniowskich „Kreatywna Ściana” oraz w zakładce biblioteki, na podstronie o tej samej nazwie.

Zwycięski utwór poetycki zostaje udostępniony czytelnikom w „Tekstach z szuflady”.